RIHANNA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


1. stran, kjer zveš vse o Rihanni
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Se Zac Efron ne umiva?

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
~anni~
Administratorka
Administratorka
~anni~


Počet príspevkov : 220
Age : 33
Registration date : 10/08/2008

Se Zac Efron ne umiva? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Se Zac Efron ne umiva?   Se Zac Efron ne umiva? EmptyPon Okt 27, 2008 6:44 am

Potem, ko so ga obtožili, da namesto tuširanja raje uporablja mokre brisače, je sedaj Zac obtožbe zanikal.

Se Zac Efron ne umiva? Zanessa

Zvezdnik mladinskega filma 'High School Musical', ki je bil pred kratkim žrtev obtoževanj, da se ne tušira, vztrajno zanika vsa obtoževanja:
»Zagotavljam vam, da sem se danes zjutraj stuširal. Tik preden sem prišel sem. Tako kot vsak dan, včasih celo večkrat na dan. Ne ostane mi nič drugega, kot da se od srca nasmejem, ko me obtožijo česa takega,« je povedal Zac.

In mi mu verjamemo!


vir:tocnoto.si
Nazaj na vrh Go down
https://rihanna.slovakforum.net
~Rihanna~
Moderator
Moderator
~Rihanna~


Počet príspevkov : 69
Age : 29
Rihanna je : marsouc.seii ne.ful dobra peuka je
Registration date : 19/10/2008

Se Zac Efron ne umiva? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Se Zac Efron ne umiva?   Se Zac Efron ne umiva? EmptyPon Okt 27, 2008 6:48 am

sm 100% prepričana da se tušira Se Zac Efron ne umiva? 669680
Nazaj na vrh Go down
AnnCh
Gost
Gost
AnnCh


Počet príspevkov : 19
Age : 28
Rihanna je : the best
Registration date : 21/10/2008

Se Zac Efron ne umiva? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Se Zac Efron ne umiva?   Se Zac Efron ne umiva? EmptyPon Okt 27, 2008 7:05 am

omg...kaj vse ne spravijo toti mediji vn....se čist strinjam z njim da ne peostane nič drugega kot da se od srca nasmeješ Se Zac Efron ne umiva? 168767
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Se Zac Efron ne umiva? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Se Zac Efron ne umiva?   Se Zac Efron ne umiva? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Se Zac Efron ne umiva?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RIHANNA :: Novice iz Sveta-
Pojdi na: