RIHANNA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


1. stran, kjer zveš vse o Rihanni
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zajčice 'priskakljale' nazaj

Go down 
AvtorSporočilo
~anni~
Administratorka
Administratorka
~anni~


Počet príspevkov : 220
Age : 33
Registration date : 10/08/2008

Zajčice 'priskakljale' nazaj Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zajčice 'priskakljale' nazaj   Zajčice 'priskakljale' nazaj EmptyNed Okt 26, 2008 2:05 am

Če smo pred časom poročali, da so Playboyev dvorec zmagoslavno zapustile tri zajčice, zdaj sporočamo, da se 'zajklje' že vračajo. Tokrat s sklonjenimi glavami.

Zajčice 'priskakljale' nazaj 1slika
Bridget, Holly in Kendra so se vrnile na 'mesto zločina'.

Holly Madison, Kendra Wilkinson in Bridget Marquardt so v začetku meseca spakirale kovčke in odskakljale na prostost, a jih je pogodba, ki so jo podpisale s televizijsko hišo, prisilila, da so se vrnile. Producenti od njih zahtevajo, da posnamejo še eno sezono resničnostnega šova Girls of the Playboy Mansion, ki ga ne morejo snemati drugje kot v Hefnerjevemu dvorcu.


Zajčice 'priskakljale' nazaj 2slika
Hugh se zadnje tedne posveča svojima novima osebnima 'priležnicama', dvojčicama Karissi in Kristini Shannon.

Ostareli osvajalec ženskih src je povedal, da ga ponovna prisotnost njegovih nekdanjih osebnih zajčic v hiši prav nič ne moti. "Vesel sem, da se Holly, Kendra in Bridget za nekaj časa vračajo v mojo rezidenco, a žal se z njimi ne bom veliko ukvarjal, saj imam polne roke dela z mojimi dvojčicami," pravi Hefner, ki je pred kratkim slavil 82. rojstni dan.


vir:24ur.com
Nazaj na vrh Go down
https://rihanna.slovakforum.net
 
Zajčice 'priskakljale' nazaj
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RIHANNA :: Novice iz Sveta-
Pojdi na: