RIHANNA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


1. stran, kjer zveš vse o Rihanni
 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Zvezdnica Talentov v belem bo posvojila

Go down 
AvtorSporočilo
~anni~
Administratorka
Administratorka
~anni~


Počet príspevkov : 220
Age : 33
Registration date : 10/08/2008

Zvezdnica Talentov v belem bo posvojila Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zvezdnica Talentov v belem bo posvojila   Zvezdnica Talentov v belem bo posvojila EmptyNed Okt 26, 2008 1:55 am

Igralka Katherine Heigl in njen soprog Josh Kelley sta potrdila, da nameravata posvojiti otroka.

Zvezdnica Talentov v belem bo posvojila Talenti
Katherine in Josh sta se spoznala na snemanju spota za pesem Only you, lani pa sta se poročila.

V Hollywoodu je poleg "baby booma" v zadnjem času vse pogostejša tudi posvojitev. Ena izmed igralk, ki bo kmalu posvojila, je tudi zvezdnica Talentov v belem: "Želiva posvojiti otroka. To je plemenito dejanje in tega se zelo veseliva, saj sem od zmeraj sanjala o posvojenem otroku." Plavolaska je dodala, da procesa posvojitve še nista začela, a da se boji, koliko bo trajal celoten postopek: "Vseeno se nama ne mudi, saj sva mlad par."

"Moja sestra prihaja iz Koreje"
Igralka je v nasprotju z govoricami dejala, da navdih za posvojitev ni videla v Angelini Jolie, ki ima tri posvojene otroke, temveč v svoji sestri Meg, zaradi katere želi posvojiti otroka iz Koreje: "Moja sestra je Korejka, mama jo je posvojila pred več kot 30 leti. Meg je zelo pomembna oseba v mojem življenju."

Par želi poleg posvojenca imeti v prihodnosti tudi biološkega otroka, a to se ne bo zgodilo kmalu, saj se želi Heiglova osredotočiti na svojo filmsko kariero.


vir:rtvslo.si
Nazaj na vrh Go down
https://rihanna.slovakforum.net
 
Zvezdnica Talentov v belem bo posvojila
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RIHANNA :: Novice iz Sveta-
Pojdi na: